• Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
gospodarka odpadami

Gospodarka odpadami

Wydział Inwestycji Miejskich
tel. 74 844 93 11 wew. 59

nieruchomosci

Nieruchomości

Wydział Zarządzania Mieniem Gminy
tel. 74 844 93 11 wew. 74

wiadomości

Wiadomości Boguszowskie

Boguszów • Gorce • Kuźnice • Stary Lesieniec

« strona główna

Restauracje, hotele

 • Restauracja „Magdalenka”

             Ul. Kościuszki 5, tel. 74 886 74 30

Restauracja

   Dwie klimatyzowane sale restauracyjne o niepowtarzalnym klimacie, królewska sala konferencyjno - bankietowa oraz tarasy naszej Restauracji stanowią idealne zaplecze dla organizacji spotkań biznesowych, rautów, szkoleń, bankietów, przyjęć integracyjnych, wszelkich uroczystości okolicznościowych i rodzinnych, a także pozwalają na urządzenie grilla na świeżym powietrzu.

   Dodatkowo oferujemy Państwu kompleksowe usługi cateringowe, obsługę gastronomiczną firm oraz realizację wydarzeń kulinarnych w odniesieniu do Klientów zarówno prywatnych jak i korporacyjnych.

   Eleganckie i stylowe wnętrza, niespotykana unia smaków, kuchnia polsko-czeska, wyjątkowy nastrój sprawią, że posiłki w naszej Restauracji będą nie tylko rozkoszą dla podniebienia, ale także radością dla duszy. Z łatwością odpoczniecie Państwo przy kieliszku wina   z wybranego zakątka świata, otoczeni blaskiem świec, magią wnętrz oraz delikatnym akompaniamentem fortepianu.

    Zapewniamy profesjonalną obsługę, bogatą i różnorodną kartę dań oraz niezapomniane chwile w atmosferze wszechogarniającego czaru..

   Potrzeby każdego Klienta traktujemy indywidualnie, elastycznie dostosowując naszą ofertę do Państwa wymagań. Cechuje nas rzetelność i profesjonalizm, a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas kwestią priorytetową.

 

Kręgielnia

   Sala utrzymana w stylu lat dwudziestych z 2 torami do gry  w bowling z podajnikiem firmy Brunswick, Piano Barem, stolikami i miejscami do siedzenia, wzorowanymi na klawiaturę fortepianu.

   Naszym celem jest propagowanie aktywnego wypoczynku przez uprawianie takiej dyscypliny sportu jaką jest gra w kręgle. Bowling to stosunkowo łatwa gra nie wymagająca specjalnego przygotowania. To świetna rozrywka dla całej rodziny. Na torach, do konkurencji mogą stanąć wszystkie jej pokolenia: zarówno dziadkowie, rodzice jak i dzieci.

   Wszystkie tory w naszej kręgielni są zautomatyzowane, wyposażone w liniowy system ustawienia kręgli za pomocą maszyny obrotowej „String”. To już wieloletnia tradycja, połączona z najnowocześniejszymi rozwiązaniami na świecie. Zapis punktów, naliczanych przez system komputerowy, wyświetla się na monitorach zawieszonych nad torami oraz monitorach bocznych ustawionych przy stolikach.

   Dodatkową atrakcją jest ultrafioletowe podświetlenie torów. Światło UV sprawia, że kręgle, kule i elementy torów iluminują w bardzo efektowny sposób, a gra nabiera innego wymiaru wizualnego.

   Kręgielnia „Magdalenka” jest doskonałym zapleczem do organizacji imprez sportowo - rekreacyjnych (turniejów, konkursów oraz spotkań biznesowych).

Tory kręgielni rezerwować można osobiście lub telefonicznie: (74-886-74-31)

Bilard

   Najważniejszym elementem gry w bilard jest precyzja i skupienie. Niewątpliwie sprzyja temu atmosfera naszego lokalu. Stylową, staroangielską salę wypełniają bluesowe dźwięki, ciężkie aksamitne zasłony sprawiają, że pomieszczenie jest jeszcze bardziej klimatyczne. Sukno najwyższej jakości - Ivan Simonis – oświetlają mosiężne lampy.

   Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa profesjonalne, 9-stopowe stoły bilardowe, bile Aramith Super Pro TV, którymi rozgrywane są mistrzostwa świata i poszczególnych kontynentów, a także kije o różnych wagach –19, 20, 21 oz.

Hotel Piotr

   Niezmiernie miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy realizację naszego najnowszego przedsięwzięcia. Na lata 2010 - 2012 planujemy inwestycję polegającą na budowie trzygwiazdkowego hotelu w Boguszowie-Gorcach.

   Łącznie hotel będzie dysponował 28 pokojami (dwu -   i trzyosobowymi), w tym przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych. Będą to przestronne pokoje urządzone w standardzie hotelu trzygwiazdkowego. Zapewniać będą komfortowy wypoczynek w przytulnych, klasycznych wnętrzach. Do dyspozycji Gości hotelowych będzie basen i strefa SPA wraz z sauną. Dodatkowo przewidziana jest duża sala konferencyjno - bankietowa, mogąca obsłużyć konferencje biznesowe czy imprezy okolicznościowe do 300 osób.

   W razie potrzeby salę będzie można podzielić na mniejsze salki do obsługi kameralnych imprez. Z uwagi na to, że hotel znajdować się będzie bezpośrednio przy naszej restauracji, w jednym miejscu powstanie imponujący kompleks rekreacyjno - gastronomiczny, oferujący Gościom szeroki zakres usług. Nasi Goście będą mogli zanocować w hotelu, zjeść pyszny posiłek w restauracji i aktywnie spędzić wolny czas na kręgielni, bilardzie, basenie, w saunie lub SPA.

„Budowa trzygwiazdkowego hotelu „Piotr w Boguszowie-Gorcach”.

 Inwestycja jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach:

• Priorytetu 1 Wzrost konkurencyjności dolnośląskich przedsiębiorstw „Przedsiębiorstwa i Innowacyjność”

• Działania 1.1 Inwestycje dla przedsiębiorstw

• Schematu 1.1.D1 Dotacje inwestycyjne dla MŚP zwiększające atrakcyjność turystyczną regionu

• Podschematu 1.1.D1a Projekty inwestycyjne zwiększające atrakcyjność turystyczną regionu

(z wykluczeniem projektów z zakresu tworzenia centrów pobytowych EURO 2012)

Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

 

 • Dom Wycieczkowy „Rodar”

  Pl. Odrodzenia 9, tel. 74 667 18 47, 74 667 18 49, 40 miejsc noclegowych.

 • Restauracja "Rodar"

             Pl. Odrodzenia 9 

             tel. 74 667 18 47, 74 667 18 49

 • Restauracja „Elsa”

  Ul.  Traugutta 13 a, 74 8440 371

 • Restauracja „Magdalenka”

  Ul. Kościuszki 5, tel. 74 886 74 30

 • Pizzeria „La Vita”

  Ul. Traugutta 21, tel. 693 490 691

 • Bar "Lawenda"

             ul. Traugutta , tel. 600 969 385

 • "Tropikana Pub"

             ul. Słowackiego 8a, tel. 663 931 746

 • "Max-Gyros"

              Pl. Odrodzenia 10, tel. 728 738 356

 

Dziś jest: Czwartek 17 stycznia 2019, imieniny: Antoniego i Rościsława

Unia Europejska Fundusze Rodzina 500+ odpady Fundusze Europejskie Gminny Portal Mapowy Komunikacja Miejska Góra Dzikowiec Galeria Dzikowca Góra Dzikowiec Oferta Inwestycujna
CKKWitold
Filmy Promocyjne
Informacja dla niedosłyszącyhc BIP eBOI Galeria fotografii

data Kalendarz imprez

  Styczeń 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Ziemia Wałbrzyska OSiR MBPCK Profilaktyka uzależnień
Pomarańczarnia
Informacja turystyczna Informacja turystyczna 6 kroków elektroniczny samorząd